• Modelowanie graficzne

  • Projektowanie graficzne wnętrz

  • Grafika przestrzenna

  • Projektowanie modeli graficznych

Copyright 2021 - Custom text here

 

Prowadzenie archiwum przedsiębiorstwa jest jednym z wymogów jakie polskie prawo narzuca na właścicieli firm. Archiwizowanie dokumentów ma na celu ułatwienie w przypadku kontroli firmy przez np. Urząd Skarbowy. Jak zwracają uwagę specjaliści ( www.lefthand.pl ) , archiwizowanie dokumentów ułatwia prezentację przychodów firmy, jej wydatków, faktur przez nią wystawionych. Dzięki temu kontrola przebiega szybko i bez zbędnych utrudnień.

 

Poprawnie prowadzone archiwum przedsiębiorstwa zawiera wszelkie dokumenty odpowiednio posegregowane i skatalogowane. Przy archiwizowaniu dokumentów używa się odpowiednich oznaczeń – wszystko to ma na celu ułatwienie pracy.

 

Archiwizowanie dokumentów ma na celu ułatwienie w przypadku kontroli.

 

Warto jednak zwrócić uwagę, że istnieją przepisy dotyczące archiwizowania dokumentów – w zależności od jego typu, formy czy też daty wystawienia dokumenty muszą być przechowywane w archiwum przez odpowiedni okres. W celu uzyskania odpowiednich informacji należy sprawdzić przepisy bądź też skonsultować się z profesjonalistami w dziedzinie archiwizowania dokumentów firm – oni z pewnością udzielą wszelkich niezbędnych informacji i doradzą, jak odpowiednio zająć się archiwum firmy.